Categories
Secondary categories
Country
Team
Sopron‚ Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium‚ Á (1)
Salgótarján‚ Uzoni Péter Gimnázium és Általános Is (1)
Salgótarján‚ Salgótarjáni Általános Iskola (5)
Rábacsécsény‚ Kisfaludy Károly Általános Iskola (5)
Pécs‚ Sztárai Mihály Általános Iskola‚ Óvoda És Al (1)
Pécs‚ Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola (1)
Pécs‚ Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium És Általános (1)
Orosháza‚ Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Isk (1)
Nyíregyháza‚ Kodály Zoltán Általános Iskola (5)
Nyíregyháza‚ Arany János Gimnázium‚ Általános Isko (5)
Nagykanizsa‚ Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Ál (5)
Nagycenk‚ Nagycenki Széchenyi István Általános Isk (1)
Mohács‚ Mohácsi Térségi Általános Iskola (5)
Miskolc‚ Miskolci Herman Ottó Gimnázium (1)
Miskolc‚ Jókai Mór Reform. Magyar-Angol Két Tan. N (1)
Miskolc‚ Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola (5)
Mezőtúr‚ Mezőtúri Református Kollégium‚ Gimn.‚ Sza (5)
Marcali‚ Marcali Noszlopy Gáspár Ált. és Alapf. Mű (5)
Makó‚ Kálvin Téri Református Általános Iskola (1)
Kőszeg‚ Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola (1)
Kőszeg‚ Árpád-házi Szent Margit Óvoda‚ Általános I (1)
Kőbányai Fekete István Általános Iskola (1)
Kistokaj‚ Kistokaji Általános Iskola (5)
Kiskunhalas‚ Szent József Katolikus Általános Isko (2)
Keszthely‚ Csány-Szendrey Általános Iskola és Alap (5)
Kecskemét‚ Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-Zenei Ált (5)
Kazincbarcika‚ Kazincbarcikai Pollack Mihály Által (1)
Kaszaper‚ Mátyás Király Katolikus Általános Iskola (1)
Kaposvár‚ Kaposvári Kodály Zoltán Központi általán (1)
Kaposvár‚ Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általán (5)
Jászszentlászló‚ Szent László Általános Iskola (1)
Hódmezővásárhely‚ Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor (1)
Hegykő‚ Fertő-táj Általános Iskola (1)
Hatvan‚ Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola (5)
Hajdúnánás‚ Bocskai István Általános Iskola és Ala (1)
Hajdúböszörmény‚ Bocskai István Gimnázium (1)
Hajdúböszörmény‚ Bethlen Gábor Általános Iskola (5)
Gyula‚ Gyulai Implom József Általános Iskola (5)
Győr‚ Gárdonyi Géza Általános Iskola (5)
Gödöllő‚ Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola (5)
Veszprém‚ Veszprémi Báthory István Általános Iskol (5)
Budaörs‚ Kesjár Csaba Általános Iskola (5)
Bóly‚ Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti (5)
Békéscsaba‚ Erzsébethelyi Általános Iskola (5)
Barcs‚ Barcsi Általános Iskola Deák Ferenc Tagisko (1)
Balatonfüred‚ Balatonfüredi Radnóti Miklós Áltakán (5)
Balatonboglár‚ Boglári Általános Iskola és Alapfok (1)
Balassagyarmat‚ Balassagyarmati Dózsa György Által (5)
Baja‚ Szent László Általános Művelődési Központ (5)
Abony‚ Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és Alap (1)
Farkasréti Általános Iskola (1)
Eger‚ Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Is (5)
Dunakeszi‚ Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola (1)
Dombóvár‚ Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katoli (5)
Dombóvár‚ Dombóvári József Attila Általános Iskola (2)
Veszprém‚ Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános é (1)
Dombóvár‚ Dombóvári Belvárosi Általános Iskola és (1)
Veszprém‚ Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevel (1)
Domaszék‚ Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola (1)
Veresegyház‚ Fabriczius József Általános Iskola (5)
Debrecen‚ Debreceni Hunyadi János Általános Iskola (5)
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási (5)
Debrecen‚ Debreceni Hatvani István Általános Iskol (1)
Tiszalök‚ Tiszalöki Kossuth Lajos Általános Iskola (1)
Budapest XXI. Kerületi Arany János Általános Iskol (5)
Tatabánya‚ Felsőgallai Széchenyi István Általános (1)
Tatabánya‚ Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola (5)
Tata‚ Kőkúti Általános Iskola (5)
Sződliget‚ Sződligeti Gárdonyi Géza Általános Isk (1)
Szombathely‚ Szombathelyi Neumann János Általános (5)
Szombathely‚ ELTE Bolyai János Gyakorló Általános (5)
Szolnok‚ Szegő Gábor Általános Iskola (5)
Szigliget‚ Szigligeti Általános Iskola (1)
Szekszárd‚ Szekszárdi Babits Mihály Általános Isko (5)
Székesfehérvár‚ Tóvárosi Általános Iskola (5)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Németh László Álta (1)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Munkácsy Mihály Ál (1)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Kodály Zoltán Ált. (5)
Szeged‚ Tisza-parti Általános Iskola (5)
Szeged‚ Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művésze (5)
Result

Click on the competitor's name to see the racer profile. If you would like to see the results by category, click on the required category. In case you like to see the results by gender click on the gender.

Leány II. korcsoport

Team: Nagycenk‚ Nagycenki Széchenyi István Általános Isk

 
F
N

Entrants:

246
0
246

Finished:

229
0
229

Started and running:

0
0
0


Pos.
Bib
Name
Time
Gap
Category
Cat.
Pos.
Gend.
Gend.
Pos.
Status
73
101
00:06:47.67
+0:56
L2
73
Women
73
Finished