Mezei Futó Diákolimpia országos döntő >> Leány III. korcsoport
Categories
Secondary categories
Country
Team
Pécsvárad‚ Kodolányi János Német Nemzetiségi Ált. (1)
Pécs‚ Pécsi Jurisics Utcai Általános Iskola (5)
Nyíregyháza‚ NYE Eötvös József Gyakorló Általános (1)
Nyíregyháza‚ Kodály Zoltán Általános Iskola (5)
Nyíregyháza‚ Arany János Gimnázium‚ Általános Isko (5)
Nagykanizsa‚ Zrínyi Miklós - Bolyai János Általáno (2)
Nagykanizsa‚ Rozgonyi Úti Általános Iskola (5)
Nagykanizsa‚ Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Ál (5)
Mohács‚ Mohács Térségi Általános Iskola (1)
Mogyoród‚ Mogyoródi Szent László Általános Iskola (1)
Miskolc‚ Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola (5)
Miskolc‚ Miskolci Herman Ottó Gimnázium (2)
Miskolc‚ Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégi (5)
Mezőtúr‚ Mezőtúri Református Kollégium‚ Gimnázium‚ (5)
Mezőtúr‚ Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol (1)
Martfű‚ József Attila Általános Iskola (1)
Kunszállás‚ Tóth Pál Általános Iskola (2)
Kőszeg‚ Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola (5)
Kiskunfélegyháza‚ Kiskunfélegyházi József Attila Á (5)
Kiskunfélegyháza‚ Batthyány Lajos Általános Iskola (1)
Kecskemét‚ Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-Zenei Ált (5)
Kaposvár‚ Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimn.‚ (5)
Kaposvár‚ Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általán (5)
Kandó Téri Általános Iskola (5)
Jászberény‚ Szent István Sport Általános Iskola és (1)
Heves‚ Hevesi József Általános Iskola és Alapfokú (5)
Herend‚ Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Álta (1)
Hatvan‚ Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola (2)
Hajdúnánás‚ Bocskai István Általános Iskola és Ala (1)
Hajdúböszörmény‚ Középkerti Általános Iskola (5)
Gyula‚ Gyulai Implom József Általános Iskola (5)
Győrújbarát‚ Győrújbaráti II: Rákóczi Ferenc Által (5)
Győr‚ Vadrózsa Waldorf Általános Iskola‚ Alapfokú (1)
Győr‚ Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium (1)
Győr‚ Gyárvárosi Általános Iskola (1)
Gyenesdiás‚ Kárpáti János Általános Iskola és Alap (1)
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola (1)
Gödöllő‚ Szent Imre Katolikus Általános Iskola és (1)
Gödöllő‚ Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola (5)
Felsőtárkány‚ Felsőtárkányi Általános Iskola és Al (1)
Veszprém‚ Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi (5)
Veszprém‚ Veszprémi Báthory István Általános Iskol (1)
Veszprém‚ Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános é (1)
Veresegyház‚ Fabriczius József Általános Iskola (5)
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Isko (1)
Brassó Utcai Általános Iskola (5)
Bóly‚ Bólyi Általános Iskola És Alapfokú Művészeti (5)
Békéscsaba‚ Szeberényi G. A. Evang. Gimn.‚ Szakgim (1)
Békéscsaba‚ Lencsési Általános Iskola és Alapfokú (5)
Békéscsaba‚ Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Isk (1)
Balatonszemes‚ Balatonszemesi Reich Károly Általán (1)
Balatonfüred‚ Balatonfüredi Radnóti Miklós Áltakán (5)
Balassagyarmat‚ Kiss Árpád Általános Iskola (1)
Balassagyarmat‚ Balassagyarmati Dózsa György Által (5)
Felcsút‚ Endresz György Általános Iskola (1)
Eger‚ Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Is (5)
Ebes‚ Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási (1)
Dorog‚ Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és (1)
Dombóvár‚ Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katoli (5)
Vác‚ Váci Juhász Gyula Általános Iskola (1)
Dombóvár‚ Dombóvári József Attila Általános Iskola (5)
Vác‚ Piarista Gimnázium (5)
Debrecen‚ Debreceni Hatvani István Általános Iskol (1)
Úrhida‚ Batthyány Lajos Általános Iskola Géza Feje (1)
Dabas‚ Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium (1)
Újfehértó‚ Újfehértói Református Általános Iskola (1)
Budapest XXI. Kerületi Kazinczy Ferenc Értékközvet (1)
Tatabánya‚ Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola (5)
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási (1)
Tata‚ Kőkúti Általános Iskola (5)
Szombathely‚ Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános I (5)
Szombathely‚ Reményik S. Evangélikus Óvoda‚ Ált. I (1)
Szolnok‚ Szegő Gábor Általános Iskola (5)
Szigetvár‚ Dél-Zselic Tinódi Lantos Sebestyén Álta (1)
Szentes‚ Kiss Bálint Református Általános Iskola (5)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Teleki Blanka Gimn (5)
Székesfehérvár‚ Hétvezér Átalános Iskola (5)
Szeged‚ Tisza-parti Általános Iskola (1)
Szeged‚ Szegedi Dózsa György Általános Iskola (5)
Szeged‚ Rókusi Általános Iskola (1)
Szeged‚ Béke Utcai Általános Iskola (1)
Sopron‚ Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskol (5)
Salgótarján‚ Salgótarjáni Általános Iskola (5)
Püspökladány‚ Püspökladányi Petőfi Sándor Általáno (5)
Result

Click on the competitor's name to see the racer profile. If you would like to see the results by category, click on the required category. In case you like to see the results by gender click on the gender.

Leány III. korcsoport

Team: Dombóvár‚ Dombóvári József Attila Általános Iskola

 
F
N

Entrants:

252
0
252

Finished:

233
0
233

Started and running:

0
0
0


Pos.
Bib
Name
Time
Gap
Category
Cat.
Pos.
Gend.
Gend.
Pos.
Status
25
734
00:07:35.13
+0:44
L3
25
Women
25
Finished
44
735
00:07:51.13
+1:00
L3
44
Women
44
Finished
112
737
00:08:23.88
+1:33
L3
112
Women
112
Finished
113
736
00:08:24.38
+1:33
L3
113
Women
113
Finished
230
738
00:10:12.87
+3:22
L3
230
Women
230
Finished