Categories
Secondary categories
Gender
Country
Team
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Németh László Álta (1)
Szeged‚ Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művésze (1)
Szeged‚ Szegedi Dózsa György Általános Iskola (5)
Szeged‚ Béke Utcai Általános Iskola (5)
Salgótarján‚ Salgótarjáni Általános Iskola (5)
Ráckeve‚ Ráckevei Ady Endre Gimnázium (5)
Püspökladány‚ Püspökladányi Petőfi Sándor Általáno (5)
Pécs‚ Szent Mór Katolikus Óvoda‚ Ált. Iskola‚ Alap (5)
Pannonhalma‚ Pannonhalmi Bencés Gimn.‚ Egyházzenei (5)
Orosháza‚ Eötvös József Katolikus Általános Iskola (1)
Nyíregyháza‚ Kodály Zoltán Általános Iskola (5)
Nyíregyháza‚ Arany János Gimnázium‚ Általános Isko (1)
Nagyoroszi‚ Börzsöny Általános Iskola (1)
Nagykanizsa‚ Rozgonyi Úti Általános Iskola (5)
Nagykanizsa‚ Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Ál (1)
Mosonmagyaróvár‚ Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gi (1)
Mogyoród‚ Mogyoródi Szent László Általános Iskola (1)
Miskolc‚ Miskolci Herman Ottó Gimnázium (1)
Miskolc‚ Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégi (5)
Martfű‚ József Attila Általános Iskola (5)
Kőszeg‚ Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola (1)
Kőszeg‚ Árpád-házi Szent Margit Óvoda‚ Általános I (5)
Komárom‚ Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola (5)
Kiskunfélegyháza‚ Kiskunfélegyházi József Attila Á (5)
Kiskunfélegyháza‚ Kiskunfélegyházi Dózsa György Ál (1)
Kecskemét‚ Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János (5)
Kazincbarcika‚ Kazincbarcikai Pollack Mihály Által (5)
Kaposvár‚ Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általán (5)
Kápolnásnyék‚ Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Ált. (1)
Hajdúböszörmény‚ Bocskai István Gimnázium (1)
Gyula‚ Gyulai Római Katolikus Gimnázium‚ Általános (5)
Győr‚ Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium‚ Által (5)
Győr‚ Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium‚ Általá (1)
Gyöngyös‚ Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általá (5)
Gyomaendrőd‚ Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola és (1)
Eger‚ Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium (1)
Eger‚ Egri Lenkey János Általános Iskola (5)
Dunakeszi‚ Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola (1)
Drávaszabolcs‚ Drávaszabolcsi Körzeti Általános Is (1)
Dombóvár‚ Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium (5)
Zalaegerszeg‚ Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnáziu (1)
Záhony‚ Záhonyi Árpád Vezér Általános Iskola és AM (5)
Veszprém‚ Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi (1)
Békéscsaba‚ Szeberényi G. A. Evang. Gimn.‚ Szgimn. (1)
Békéscsaba‚ Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Isk (5)
Békéscsaba‚ Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola (1)
Balatonszemes‚ Balatonszemesi Reich Károly Általán (1)
Balatonboglár‚ Boglári Általános Iskola és Alapfok (5)
Balatonalmádi‚ Györgyi Dénes Általános Iskola (5)
Balassagyarmat‚ Szabó Lőrinc Általános Iskola (1)
Baja‚ Szent László Általános Művelődési Központ (1)
Abony‚ Somogyi Imre Általános Iskola (1)
Domaszék‚ Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola (2)
Dejtár ‚ Szondi GyörgyÁltalános Iskola Mikszáth Ká (5)
Debrecen‚ Lilla Téri Általános Iskola (1)
Debrecen‚ Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Által (5)
Csorna‚ Csornai Széchenyi István Általános Iskola (1)
Veszprém‚ Veszprémi Báthory István Általános Iskol (5)
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola (5)
Veszprém‚ Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvokt (1)
Budapest XXI. Kerületi Vermes Miklós Általános Isk (1)
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Isko (1)
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola (5)
Törökbálint‚ Bálint Márton Általános Iskola és Köz (5)
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási (1)
Tolna‚ Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium és (1)
Brassó Utcai Általános Iskola (1)
Tiszaújváros‚ Kazinczy Ferenc Református Általános (1)
Tiszadob‚ Tiszadobi Széchenyi István Általános Isk (1)
Tevel‚ Teveli Általános Iskola (1)
Tatabánya‚ Tatabányai Árpád Gimnázium (1)
Tata‚ Vaszary János Általános Iskola (5)
Tata‚ Tatai Református Gimnázium (2)
Tab‚ Tabi Takáts Gyula Általános Iskola és Alapfok (1)
Sződliget‚ Sződligeti Gárdonyi Géza Általános Isk (5)
Szombathely‚ Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános I (5)
Szombathely‚ ELTE Bolyai János Gyakorló Általános (1)
Szolnok‚ Szegő Gábor Általános Iskola (5)
Szolnok‚ Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola (1)
Szirmabesenyő‚ Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Ál (1)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Vörösmarty Mihály (5)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnáz (5)
Result

Click on the competitor's name to see the racer profile. If you would like to see the results by category, click on the required category. In case you like to see the results by gender click on the gender.

Fiú IV. korcsoport

Team: Orosháza‚ Eötvös József Katolikus Általános Iskola

 
F
N

Entrants:

236
236
0

Finished:

208
208
0

Started and running:

0
0
0


Pos.
Bib
Name
Time
Gap
Category
Cat.
Pos.
Gend.
Gend.
Pos.
Status
0:00
F4
Men
Not yet started