Categories
Secondary categories
Country
Team
Székesfehérvár‚ Tóparti Gimnázium és Művészeti Sza (5)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnáz (1)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Teleki Blanka Gimn (1)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Kodály Z. Ált. Isk (5)
Szeged‚ Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium (1)
Szeged‚ Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Sza (1)
Szeged‚ Dugonics András Piarista Gimnázium‚ Alapfo (5)
Sopron‚ Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimn (1)
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium (5)
Pécs‚ Pécsi Szc II.Béla Gimn.‚ Szakgimnáziuma‚ Sza (5)
Pécs‚ Koch Valéria Gimnázium‚ Általános Iskola‚ Óv (5)
Nyíregyháza‚ Szent Imre Katolikus Gimnázium‚ Által (1)
Nyíregyháza‚ Krúdy Gyula Gimnázium (1)
Nyíregyháza‚ Kölcsey Ferenc Gimnázium (5)
Nyíregyháza‚ Arany János Gimnázium‚ Általános Isko (5)
Nagykanizsa‚ Dr. Mező Ferenc Gimnázium (5)
Nagyatád‚ Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimn.‚ (1)
Miskolc‚ Miskolci Herman Ottó Gimnázium (5)
Miskolc‚ Diósgyőri Gimnázium (1)
Mezőtúr‚ Mezőtúri Református Kollégium‚ Gimn.‚ Sza (5)
Kőszeg‚ Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium (1)
Komló‚ Kökönyösi Általános Iskola‚ Gimnázium És Al (1)
Kiskunfélegyháza‚ Móra Ferenc Gimnázium (1)
Kecskemét‚ Kecskeméti Református Gimnázium (5)
Kecskemét‚ Katona József Gimnázium (1)
Kecskemét‚ Bolyai János Gimnázium (5)
Kaposvár‚ Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimn.‚ (1)
Kaposvár‚ Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium (5)
Kaposvár‚ Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium (1)
Hatvan‚ Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimn (1)
Hajdúdorog‚ Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda‚ Ált. (1)
Gyula‚ Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium (5)
Győri Műszaki SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és (5)
Győr‚ Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium‚ Által (5)
Győr‚ Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium (2)
Gyöngyös‚ Magyar Máltai Szeretetszolgálat Károly R (5)
Gyöngyös‚ Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium (1)
Gyomaendrőd‚ Szent Gellért Gimnázium (1)
Gödöllő‚ Premontrei Szent Norbert Gimnázium‚ Egyhá (1)
Gödöllő‚ Gödöllői Török Ignác Gimnázium (5)
Budapest‚ Jedlik Ányos Gimnázium (1)
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános I (1)
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium (5)
Budaörs‚ Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium Szakgimná (1)
Bonyhád‚ Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium‚ Koll (5)
Békéscsaba‚ Szeberényi G. A. Evang. Gimn.‚ Szgimn. (5)
Baja‚ III. Béla Gimnázium (1)
Ajka‚ Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művés (1)
Abony‚ Kinizsi Pál Gimnázium (1)
Gödöllő‚ Gödöllői Református Liceum Gimnáziuma (5)
Eger‚ Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégi (2)
Dombóvár‚ Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium (1)
Debrecen‚ Tóth Árpád Gimnázium (1)
Debrecen‚ Svetits Katolikus Óvoda‚ Általános Iskol (2)
Debrecen‚ Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és (5)
Debrecen‚ Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium (5)
Csongrád‚ Csongrádi Batsányi János Gimnázium‚ Szak (5)
Zalaegerszeg‚ Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázi (1)
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium (5)
Veszprém‚ Vetési Albert Gimnázium (5)
Budapest‚ Kovács Pál Baptista Gimnázium (1)
Veszprém‚ Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgat (5)
Veszprém‚ Padányi Biró M. Római Katolikus Gimn.‚ S (1)
Vác‚ Váci SZC Boronkay György Műszaki Szakgimnáziu (5)
Vác‚ Piarista Gimnázium (1)
Tolna‚ Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium és (1)
Tiszaújváros‚ Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnáziu (5)
Tiszaújváros‚ Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnáziu (1)
Tiszaújváros‚ Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnáziu (1)
Tiszafüred‚ Kossuth Lajos Gimnázium (1)
Tatabánya‚ Tatabányai SZC Bánki Donát-Péch Antal S (1)
Tatabánya‚ Tatabányai Árpád Gimnázium (5)
Tata‚ Eötvös József Gimnázium és Kollégium (5)
Szombathely‚ ELTE Bolyai János Gyakorló Általános (5)
Szolnok‚ Verseghy Ferenc Gimnázium (1)
Szolnok‚ Szolnoki Széchenyi István Gimnázium (5)
Result

Click on the competitor's name to see the racer profile. If you would like to see the results by category, click on the required category. In case you like to see the results by gender click on the gender.

Leány V. korcsoport

Team: Tatabánya‚ Tatabányai SZC Bánki Donát-Péch Antal S

 
F
N

Entrants:

219
0
219

Finished:

161
0
161

Started and running:

0
0
0


Pos.
Bib
Name
Time
Gap
Category
Cat.
Pos.
Gend.
Gend.
Pos.
Status
31
1677
00:12:52.54
+1:38
L5
31
Women
31
Finished