Categories
Secondary categories
Country
Team
Sopron‚ Lakner Kristóf Általános Iskola (1)
Salgótarján‚ Uzoni Péter Gimnázium és Általános Is (1)
Salgótarján‚ Salgótarjáni Általános Iskola (5)
Pécs‚ Sztárai Mihály Általános Iskola‚ Óvoda És Al (1)
Pécs‚ Szent Mór Katolikus Óvoda‚ Ált. Iskola‚ Alap (5)
Pécs‚ Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Ált. Iskola‚ (1)
Orosháza‚ Székács József Evangélikus Óvoda‚ Általá (5)
Nyíregyháza‚ Nyíregyházi Apáczai Csere János Által (1)
Nyíregyháza‚ Kodály Zoltán Általános Iskola (5)
Nyíregyháza‚ Arany János Gimnázium‚ Általános Isko (1)
Németh László Gimnázium (1)
Nagykanizsa‚ Rozgonyi Úti Általános Iskola (5)
Mosonmagyaróvár‚ Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gi (5)
Mór‚ Móri Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola (5)
Mohács‚ Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium (1)
Miskolc‚ Földes Ferenc Gimnázium (5)
Miskolc‚ Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégi (5)
Kőszeg‚ Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola (5)
Kistelek‚ Kisteleki Általános Iskola és Kollégium (1)
Kiskunfélegyháza‚ Móra Ferenc Gimnázium (1)
Kecskemét‚ Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János (5)
Kecskemét‚ Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Által (5)
Kecskemét‚ Katona József Gimnázium (1)
Karcag‚ Karcagi Nagykun Református Általános Iskol (1)
Kaposvár‚ Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimn.‚ (5)
Kaposvár‚ Kaposvári Kodály Z. Közp. Ált. Isk. Zrín (5)
Jászberény‚ Szent István Sport Általános Iskola és (1)
Heves‚ Hevesi József Általános Iskola és Alapfokú (5)
Hatvan‚ Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Ké (1)
Hajdúnánás‚ Bocskai István Általános Iskola és Ala (5)
Hajdúböszörmény‚ Bocskai István Gimnázium (1)
Hajdúböszörmény‚ Baltazár Dezső Református Általán (1)
Gyula‚ Nicolae Balcescu Román Gimnázium‚ Általános (1)
Gyula‚ Gyulai Implom József Általános Iskola (5)
Győr‚ Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola (1)
Győr‚ Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda‚ Ált. Isk. (1)
Gyomaendrőd‚ Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Isk (1)
Zalaegerszeg‚ Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázi (1)
Gyál‚ Gyáli Ady Endre Általános Iskola (5)
Zalaegerszeg‚ Mindszenty József Általános Iskola‚ (1)
Eger‚ Eszterházy Károly Egyetem Gyak. Ált.‚ Közép- (5)
Veszprém-Gyulafirátót‚ Gyulaffy László Német Nemze (5)
Eger‚ Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola (1)
Veszprém‚ Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevel (1)
Tolna‚ Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium és (1)
Tiszaújváros‚ Tiszaújvárosi Szent István Katolikus (1)
Tiszaújváros‚ Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Ált. Is (1)
Tatabánya‚ Óvárosi Általános Iskola (1)
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium (1)
Budaörs‚ Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium Szakgimná (2)
Budaörs‚ Budaörsi 1. Számú Általános Iskola (1)
Berettyóújfalu‚ Berettyóújfalui József Attila Álta (1)
Balatonkenese‚ Balatonkenesei Pilinszky János Ált. (1)
Balatonfüred‚ Balatonfüredi Eötvös Loránd Általáno (5)
Baja‚ III. Béla Gimnázium (1)
Alsópáhok‚ Dr. Szántó Imre Általános Iskola (2)
Abony‚ Somogyi Imre Általános Iskola (5)
Dunasziget‚ KOSZISZ Timaffy Endre Általános Iskola (5)
Dombóvár‚ Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Kat. Á (5)
Domaszék‚ Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola (1)
Debrecen‚ Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium (5)
Dabas‚ Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium (5)
Tatabánya‚ Felsőgallai Széchenyi István Általános (1)
Csenger‚ Makovecz Imre Általános Iskola és AMI (5)
Tatabánya‚ Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola (5)
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola (5)
Tata‚ Kőkúti Általános Iskola (5)
Budapest‚ VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium (1)
Szügy‚ Általános Iskola (5)
Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Is (1)
Szombathely‚ Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános I (5)
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium (5)
Szombathely‚ Perintparti Szó-Fogadó Szh-i Waldorf (1)
Szombathely‚ ELTE Bolyai János Gyakorló Általános (1)
Szolnok‚ Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI (5)
Szolnok‚ Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola (1)
Szigetvár‚ Dél-Zselic Tinódi Lantos Sebestyén Álta (5)
Szigetmonostor‚ Zöldsziget Körzeti Általános Iskol (1)
Székesfehérvár‚ Tóparti Gimnázium és Művészeti Sza (1)
Székesfehérvár‚ Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnáz (5)
Székesfehérvár‚ Ciszterci Szent István Gimnázium (1)
Szeged‚ Tisza-parti Általános Iskola (1)
Szeged‚ Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium (5)
Szeged‚ Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (1)
Szeged‚ Rókusi Általános Iskola (5)
Százhalombatta‚ Százhalombattai Eötvös Lóránd Álta (1)
Szákszend‚ Szákszendi Öveges József Általános Isko (1)
Result

Click on the competitor's name to see the racer profile. If you would like to see the results by category, click on the required category. In case you like to see the results by gender click on the gender.

Leány IV. korcsoport

Team: Kecskemét‚ Katona József Gimnázium

 
F
N

Entrants:

241
0
241

Finished:

215
0
215

Started and running:

0
0
0


Pos.
Bib
Name
Time
Gap
Category
Cat.
Pos.
Gend.
Gend.
Pos.
Status
20
1049
00:09:10.56
+1:02
L4
20
Women
20
Finished