Secondary categories
Country
Team
TATABÁNYAI SZC GÉZA FEJEDELEM IPARI SZAK (6)
Tatabányai SZC Bottyán János Szakgimnáziuma (143)
talentum általános iskola tata (1)
Szt. Erzsébet (616)
szentendre ferences gimnazium (1)
szent istván gimn. emlékcsapat (4)
széchenyi istván egyetem győr (1)
Suzuki (29)
Štúrovo- szlovák alapiskola (24)
spojena skola sala (1)
raoul wallenberg szakközépiskola (1)
pilisvörösvári német nemz.ált.isk. (1)
petzelt jözsef szakiskola (1)
petőfi sándor alltalanos iskola dorog (1)
petőfi (17)
pázmány péter katolikus egyetem btk (1)
párkányi gimnázium (1)
Párkány (3)
óbudai egyetem (1)
montágh iskola (1)
montágh (1)
Mindszenty (256)
MarkoDental (14)
manaslu (1)
magán szakközépiskola gúta (1)
kossuth lajos (1)
Kolping (15)
kodály zoltán gimnázium galánta (1)
kernstok károly általános iskola (4)
Kappa (28)
juhasz gyula alapiskola leva (1)
József A. (31)
jáki józsef szakgimnázium székesfehérvár (1)
honvéd utcai óvoda (1)
hegyeskő általános iskola tokod-üveggyár (1)
gyermekotthon párkány (8)
gimnazium duna utca bratislava (1)
FutaPécs SE (27)
fazekas mihaly gimnazium (1)
Eurasia (12)
bme (1)
bkszc-erzsebet.e-kreta.hu (1)
bgszc belvárosi gazdasági szakgimnazium (1)
belvárosi óvoda (1)
Balassa (81)
babits mihály ált. isk. (1)
aszódi evangélikus petőfi gimnázium (1)
Ady Endre Alapiskola Párkány (134)
DOROG-Zsigmondy (1)
esztergomi triatlon klub (2)
esztergomi futóművek (6)
eötvös lóránd tudományegyetem (1)
egyetemuista (1)
egressy gábor két tanítási nyelvű szg (1)
DOROG-Zsigmondy (35)
dorogi zrínyi ilona általános iskola (1)
Dobó (320)
Csolnok (1)
budapesti gazdasági egyetem (1)
zsigmondy vilmos gimn. (dorog) (3)
zselizi alapiskola (2)
zrinyi ilona dorog (1)
zrínyi ilona általános iskola dorog (3)
zold sziget alt isk (1)
zafféry károly szalézi középiskola (5)
vysoke uceni technicke v brne (1)
Vitéz János Általános Iskola (375)
újlak utcai általános iskola (1)
tj dunaj (1)
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola (3)
Táti III. Béla Általános Iskola (14)
(759)
Result

Click on the competitor's name to see the racer profile. If you would like to see the results by category, click on the required category. In case you like to see the results by gender click on the gender.

3.7km futás

Team: spojena skola sala

 
F
N

Entrants:

3020
1480
1535

Finished:

2710
1302
1408

Started and running:

0
0
0


Pos.
Bib
Name
Gross Time
Net Time
Gap
Category
Cat.
Pos.
Gend.
Gend.
Pos.
Status
1642
2698
00:26:23.67
00:25:43
+14:05
1959 - 1968
33
Men
922
Finished